Wspólnie z Arrow serdecznie zapraszamy na Webinar, na którym zaprezentujemy rozwiązania NetApp.

Spotkanie prowadzone będzie przez certyfikowanego inżyniera producenta.

Obecnie coraz częściej środowiska informatyczne, to nie tylko jedna serwerownia, coraz częściej przedsiębiorstwa korzystają z szerokiego wachlarza usług od kolokacji, poprzez usługi tworzone na zamówienie uruchamiane w środowiskach „obcych”, na usługach komercyjnych u największych graczy „chmurowych” tj. Amazon, Google, Microsoft itd. W takim środowisku hybrydowego przetwarzania danych ważne jest aby posiadać odpowiednie narzędzia, które pomogą nie tylko na to aby dane były dostępne właśnie tam gdzie mają być przetworzone, ale aby były zabezpiecznone na najwyższym poziomie.

                  Na webinarium omówione zostaną kwestie jak nowoczesne portfolio firmy NetApp może wspierać środowiska chmury hybrydowej, jak zapewnić elastyczność przechowywania i bezpieczeństwo danych. Spotkanie pozwoli na poszerzenie wiedzy w zakresie jak przygotować się na rozwiązania dostępne w chmurze i jak stworzyć nowoczesne centrum przetwarzania i być gotowym na rozwiązania w chmurze.

NetApp to lider w rozwiązaniach macierzy dyskowych, które pozwalają na przechowywanie i zabezpieczanie danych na szybkich pamięciach masowych NetApp Flash, pozwalających kilkadziesiąt razy przyspieszyć działanie aplikacji przedsiębiorstwa przy niewygórowanych zasobach finansowych (3TB Flash już poniżej 50 000 PLN).

NetApp to amerykański producent, znajdujący się na rynku światowym od 24 lat, w Polsce swoje początki notuje w roku 2008. NetApp to firma, która koncentruje się wyłącznie na rozwiązaniach Storage.

Macierze dyskowe NetApp dają m. in. zabezpieczenie przed przerwą w dostępie danych, zabezpieczenie przed utratą danych, jak również zabezpieczenie przed utratą danych w przypadku awarii dysków, kontrolerów interfejsów oraz wiele, wiele innych.

NetApp rozwija rozwiązania hiperkonwergentne (HCI), które zapewniają moc obliczeniową,  przestrzeń dyskowa, warstwę sieci i wirtualizacji jako kompletny zestaw dla nowoczesnego data center.

Po więcej informacji zapraszamy na nasze webinarium.

Do zobaczenia!

Webinar już się odbył – chcesz obejrzeć nagranie – skontaktuj się z nami

    [dynamichidden page-title "CF7_get_post_var key='title'"]

     

    © Copyright - Digitaled.pl