Serdecznie zapraszamy na Webinar  dotyczący rozwiązań firmy HPE

17.02.2021. godz.11:00

Inteligentne zarządzanie danymi

W czasach, gdy informacja stała się nową walutą, brak danych może oznaczać poważne problemy dla każdego, małego i dużego przedsiębiorstwa, instytucji czy organizacji. Dziś bardziej niż kiedykolwiek ważna jest ochrona i bezpieczeństwo danych, które napędzają cały współczesny świat.

W HPE wprowadzamy klientów w nową epokę analityki, w której umożliwiamy praktyczne wykorzystanie wszystkich danych, niezależnie od miejsca ich przechowywania. W tej nowej epoce powstaną usługi i produkty, które na chwilę obecną nawet trudno sobie wyobrazić, a także odkrycia, które podniosą jakość życia każdego człowieka na Ziemi.

— Antonio Neri, prezes i dyrektor generalny HPE

Pamięci masowe HPE to rozwiazania do bezpiecznego przechowywania I wydajnego ustostępniania danych, które zaprojektowane zostały z myślą o radykalnym uprostrzeniu systemów informatycznych. Uproszczenie to obemuje zarządzanie danymi, ich przechowywanie oraz ochrnonę.

Zapomnij o reagowaniu na jeden problem za drugim z ograniczonym wglądem w złożoną i niespójną infrastrukturę. HPE InfoSight zapewnia autonomiczne operacje oparte na sztucznej inteligencji, które zapewniają, że Twoje środowisko jest zawsze aktywne, szybkie i elastyczne.

Po więcej informacji zapraszamy na nasze Webinarium.

Do zobaczenia!

Webinar już się odbył – chcesz obejrzeć nagranie – skontaktuj się z nami

    [dynamichidden page-title "CF7_get_post_var key='title'"]

     

    © Copyright - Digitaled.pl