Serdecznie zapraszamy na Webinar, na którym zaprezentujemy rozwiązania HPE 12.05.2021. godzina: 11:00

Spotkanie prowadzone będzie przez certyfikowanego inżyniera producenta.page1image59743936

ARUBA INSTANT ON JAKO KOMPROMIS W ŚRODOWISKU WI-FI

Jeden z największych światowych producentów sieci WLAN, zdecydował się na wypuszczenie serii urządzeń, która jest odpowiedzią na potrzeby sieciowe małych firm i hoteli, domowych biur, szkół i pojedynczych użytkowników, posiadających niewielkie wsparcie techniczne, łamiąc jednocześnie jedno z najczęściej powtarzanych haseł, że nie można mieć wszystkiego.

Produkty Aruba Instant ON to połączenie

Na część bezprzewodową składają się różne modele Access Pointów. Każdy z nich dostosowany jest do różnych wymagań Klientów oraz do różnych typów miejsc, w których mogą zostać wdrożone.

Dodatkowo producent postanowił wypuścić również model, wpisujący się w najnowsze trendy technologiczne, obsługujący standard 802.11ax, znany również jako Wi-Fi 6.

                                     

Każdy z powyższych modeli ma inne przeznaczenie:

  • AP 11D – jest typowym rozwiązaniem do postawienia na domowym biurku
  • AP 11, AP 12, AP 15, AP 22 to urządzenia wewnętrzne, które można zastosować w małych i większych biurach/hotelach/sklepach. Im wyższy model tym bardziej wzrasta preferowane przez producenta zastosowanie.
  • AP 17 to model zewnętrznych przystosowany do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych, odporny na pyły i zabrudzenia.

Podczas przygotowywania tej serii urządzeń producent zadbał również o to, aby Klient otrzymał od razu na wyposażeniu odpowiedni uchwyt montażowy oraz skróconą instrukcję obsługi, po to, aby nawet najmniej zaawansowany użytkownik, był w stanie poradzić sobie z najprostszym „wdrożeniem” sieci np. we własnym domu.

page1image59713088

Po więcej informacji zapraszamy na nasze webinarium.

Do zobaczenia!

Webinar już się odbył – chcesz obejrzeć nagranie – skontaktuj się z nami

    [dynamichidden page-title "CF7_get_post_var key='title'"]

     

    © Copyright - Digitaled.pl