Serdecznie zapraszamy na Webinar, na którym zaprezentujemy rozwiązania Dell PowerStore.

Spotkanie prowadzone będzie przez certyfikowanego inżyniera producenta.

Tradycyjne macierze dyskowe ewoluowały przez lata, stając się istotnym elementem każdego centrum danych, zapewniając im stale rosnącą wydajność, niezbędną pojemność i odporność na obciążenia o znaczeniu krytycznym. PowerStore to najlepsza nowoczesna technologia pamięci masowej, składająca się z nowego rodzaju urządzeń pamięci masowej, wzbogaconych o dodatkowe usługi i rozszerzająca możliwości istniejących środowisk.

Żadnej pracy się nie boi

Zunifikowana architektura PowerStore dla bloków, plików i VMware vVols wykorzystuje najnowsze technologie do obsługi szerokiej gamy zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych zadań – od obsługi relacyjnych baz danych, przez aplikacje natywne w chmurze oraz działania oparte na plikach, takie jak repozytoria treści i katalogi domowe, aż po aplikacje klasy ERP czy EMR.

Taka różnorodność jest możliwa bez rezygnacji z przystępnego charakteru pamięci masowych klasy midrange. Możliwość obsługi środowisk wieloprotokołowych – począwszy od woluminów fizycznych i wirtualnych poprzez kontenery po tradycyjne pliki – oznacza zminimalizowanie kosztów i pomaga działom IT uprościć i skonsolidować infrastrukturę.

Zoptymalizowana wydajność

Dell EMC PowerStore zostało zaprojektowane tak, by nawet mimo upływu czasu można było wykorzystać innowacje, jakie pojawią się w rozwiązaniach takich jak NVMe1 i Intel Optane Storage Class Memory (SCM). Przy tym PowerStore oferuje siedem razy większą wydajność2 oraz trzy razy niższy czas odpowiedzi dla rzeczywistych obciążeń3 (w porównaniu z poprzednimi generacjami pamięci masowej midrange Dell), gwarantując zapas wydajności niezbędny do zapewnienia długoletniej pracy.

page1image59713088

Po więcej informacji zapraszamy na nasze webinarium.

Do zobaczenia!

Webinar już się odbył – chcesz obejrzeć nagranie – skontaktuj się z nami

    [dynamichidden page-title "CF7_get_post_var key='title'"]

     

    © Copyright - Digitaled.pl